Spływy kajakowe Liwiec i Bug

Zapraszamy Państwa na spływy kajakowe przepiękną, mazowiecką rzeką Liwiec na odcinku Sekłak- Kamieńczyk, Zawiszyn, Urle – Kamieńczyk, Strachów - Kamieńczyk, Pogorzelec – Kamieńczyk, Puste Łąki – Kamieńczyk, Loretto -Kamieńczyk, Świniotop-Kamieńczyk oraz innych tras na życzenie klienta.

Działalność prowadzimy w Kamięczyku(powiat Wyszkowski), 60 km od Warszawy trasą S-8 (Warszawa-Wyszków) dojazd zajmuje 45 minut, oczekujemy na państwa na parkingu  przy moście nad Liwcem przy wyjezdzie w stronę wsi Puste Łąki, Loretto ( parking po lewej stronie nad samym Liwcem gdzie będzie koniec spływu). Gdy nie ma nas na miejscu prosze o kontakt  tel. 739 230 240. Zapraszamy klientów zamkniętego ośrodka Nadliwie do korzystana z naszych kajaków.

Mieszkańców Warszawy i okolic przyjeżdżających Polskimi Kolejami lub autobusami z Warszawy Wileńskiej do Łochowa odbieramy z parkingu przy dworcu PKP i PKS Łochów lub wysiadamy na stacji Urle idziemy do mostu kolejowego  na miejsce rozpoczęcia spływu a po zakończonym spływie odwozimy na parking PKP i PKS Łochów lub PKP Urle.(odpłatnie)

Cennik spływów kajakowych (po Liwcu i Bugu)

Nasza oferta obejmuje organizację spływów kajakowych oraz wypożyczalnię kajaków . Działamy w Łochowie i okolicach, na obszarze rzeki Liwiec i rzeki Bug. Posiadamy doskonałej jakości kajaki. Zapewniamy transport kajaków do miejsca rozpoczęcia spływu i transport z miejsca zakończenia spływu. Dysponujemy wysokiej klasy kajakami dwuosobowymi polietylenowymi  Balu, Sprinter, Luna, Jamaica i  busami ośmiosobowymi do transportu osób i kajaków.

Wszystkich przyjezdnych na spływy kilkudniowe  zapraszamy na parking monitorowany w miejscowości Kamieńczyk na Rynku Tadeusza Kościuszki   lub proponujemy pozostawienie pojazdu na końcu trasy w miejscowości Kamieńczyk na parkingu przy moście nad  Liwcem. Skąd zostaną państwo przewiezieni busami na miejsce rozpoczęcia spływu. Ewentualnie po grupę dojedziemy pod wskazany adres i przewieziemy na początek spływu i z powrotem (odpłatnie)